Koşullar

1. www.avrupaajansi.com sitesini kullanmakla, siteyi ilk defa kullandığınızda derhal geçerli hale gelecek olan bu koşulları kabul etmiş olmaktasınız. Aşağıdaki koşulların herhangi birine uymayı kabul etmiyorsanız lütfen www.avrupaajansi.com  sitesine girmeyin, siteyi kullanmayın.

 2. Avrupa Ajansı bu koşulları zaman zaman değiştirebileceği için koşulları düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir. www.avrupaajansi.com sitesini kullanmaya devam etmeniz güncellenmiş ya da değiştirilmiş koşulları kabul ettiğiniz anlamına geldiği varsayılacaktır. Koşullardaki değişiklikleri kabul etmiyorsanız siteyi kullanmayı bırakmalısınız.

3. www.avrupaajansi.com  sitesini yalnızca yasal amaçlarla ve başka herhangi bir kimsenin siteyi kullanma ve tadını çıkarma hakkına tacavüz etmeyecek ve bu hakkı kısıtlamayacak ya da engellemeyecek şekilde kullanmayı kabul etmektesiniz. Yasaklanan davranışlara, herhangi bir kimsenin taciz edilmesi ya da rahatsız olmasına yol açılması ya da sıkıntıya sokulması, müstehcen ya da itici ve kırıcı nitelikte içeriklerin iletilmesi ve www.avrupaajansi.com sitesi içinde normal diyalog akımının bozulması dahildir.

4.  Avrupa Ajansı'nı ya da üçüncü şahısları veya ürün ve hizmetlerini gösteren isim, görüntü ve logolar Avrupa Ajansı ve/veya üçüncü şahıslara ait telif hakları, tasarım hakları ve markalara tabidir. Kullanım koşullarında yer alan hiçbir şey Avrupa Ajansı ya da herhangi bir üçüncü şahsa ait herhangi bir marka ya da tasarım veya telif hakkını kullanmak konusunda siteyi kullananlara herhangi bir ruhsat ya da hak verildiği şeklinde yorumlanmayacaktır.