Yılmaz Erdoğan Londra Münaşaka gösterisi 26 Mart’ta O2 indigo’da

yilmaz_erdogan_londra_munasaka

yilmaz_erdogan_londra_munasaka

Ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan yaşamını Münaşaka ile anlatıyor. Yılmaz Erdoğan, son filmi Ekşi Elmalar'dan sonra Münaşaka gösterisi ile Londra'da izleyiciyle buluşuyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Halil Erdoğan/Londra-Ünlü yönetmen Yılmaz Erdoğan, Köyceğiz’deki yeni yaşamını, tek kişilik gösterisi ‘Münaşaka’ ile anlatacak. Erdoğan, 12 yıllık aranın ardından yepyeni bir oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor. Uzun soluklu bir aradan sonra tiyatro seyircisiyle buluşacak olan Yılmaz Erdoğan, bir yandan dijital teknoloji ve sosyal medyaya dair güçlü tespitleriyle bir yandan da kendine dair merak edilen sorulara vereceği cevaplarla seyirciyi çok komik ve ”hakiki” bir yolculuğun içine alacak.Erdoğan’ın tek kişilik anlatısı ‘Münaşaka’ Güney Londra’da Greenwich Londra O2 salonunda sahnelenecek… Bilet satış su an sadece inrernet üzerinden online olarak şu adresten www.axs.com alınıyorYılmaz Erdoğan, İngiltere’nin başkenti Londra’da ünlü organizatör İsmail Doğuş’un misafiri oldu. Mem&Laz Restaurantlar gurubu başkanı Mehmet Kocakerim’in evsahipliğinde Kilis Restaurant’ta pazar kahvaltısında etkinliğin ana sponsorlarından Pınar Su Avrupa Bayisi Mustafa Çevik, Mezopotamya Restaurantları sahibi Fakirulah Günlübol Yılmaz Erdoğan ile biraraya geldi.  

 

26 MART o2 indigo Kapı açılış 6.30 Bilgi ve sponsorluk için 07547417863

 

 

Ünlü sanatçı, Yılmaz Erdoğan yaşamını ‘Münaşaka’ ile anlatıyor. Yılmaz Erdoğan, son filmi Ekşi Elmalar'dan sonra 'Münaşaka' gösterisi ile ile izleyiciyle buluşuyor. Ünlü yönetmen Yılmaz Erdoğan, Köyceğiz’deki yeni yaşamını, tek kişilik gösterisi ‘Münaşaka’ ile anlatacak. Erdoğan, 12 yıllık aranın ardından yepyeni bir oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor.

 

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız